Walcz z wrogiem wszystkich kobiet – cellulitem

Walcz z wrogiem wszystkich kobiet - cellulitem

Walcz z wrogiem wszystkich kobiet – cellulitem. Cellulit to duży problem większości kobiet. Nieważne, czy kobieta ma 20, 40 czy 60 lat, pojawi się ubrana w S lub XXL. Ilość cellulitu na ciele nie zależy od wieku i wagi, ale może na niego wpływać wiele innych czynników. Który? Między innymi wpływ estrogenów, siedzący tryb życia i zła dieta. W zależności od tego, jak bardzo dbamy o zdrowy styl życia, cellulit atakuje nas mniej lub bardziej.

Jedno jest pewne – prawdopodobnie żadna kobieta go nie będzie miała. Na szczęście istnieją sposoby, aby się go pozbyć. Oczywiście pozbycie się cellulitu wiąże się ze zmianą stylu życia i skupieniem się na zdrowej, zbilansowanej diecie, ale w połączeniu z odpowiednią kuracją można go niemal całkowicie usunąć.

Który zabieg na cellulit jest najlepszy?

Walcz z wrogiem wszystkich kobiet - cellulitem
Walcz z wrogiem wszystkich kobiet – cellulitem

Medycyna estetyczna rozwija się w bardzo szybkim tempie. Ludzie stawiają na to, ponieważ starają się sprostać standardom piękna, które służą nam sieci społecznościowe. Pragniemy perfekcji, perfekcji, wyjątkowości. Jeśli chodzi o pozbycie się cellulitu, to z pewnością jedna z najczęstszych dolegliwości, z jakimi kobiety zgłaszają się do lekarzy medycyny estetycznej.

Oczywiście możliwości wyboru konkretnego zabiegu jest wiele, a wszystko zależy od tego, jak zaawansowany jest nasz cellulit i ile możemy przeznaczyć na te zabiegi. Jedno jest pewne – jeśli chcemy walczyć jak najwięcej, musimy wybrać to, co będzie dla nas najlepsze. Jeśli wybieramy konkretną klinikę medycyny estetycznej, zwykle lekarz rozpocznie od kompleksowego wywiadu z pacjentem. Chcę wiedzieć, jaka jest dieta, jak duża jest aktywność fizyczna, jaki styl życia prowadzi dana osoba. Następnie dokonuje przeglądu problematycznych obszarów i na tej podstawie proponuje konkretne rozwiązania.

Wśród najpopularniejszych produktów możemy wyróżnić:

  • dermatologia LPG – Jest to nieco bardziej zaawansowana forma masażu na cellulit. Za pomocą specjalnej głowicy fałdy skórne są wciągane i odpowiednio ugniatane do wewnątrz. W ten sposób następuje rozpad lipidów i drenaż limfatyczny. Skupiska komórek tłuszczowych są skutecznie rozbijane i usuwane z organizmu. Ten zabieg pozwoli Ci uzyskać mniejszy obwód na danym obszarze ciała i całkowicie pozbyć się znienawidzonego przez wszystkich cellulitu
  • maximus – Jest to zabieg z użyciem specjalistycznego sprzętu, który działa na czterech poziomach: naskórka, skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Procedura ta wykorzystuje fale radiowe do podgrzania tkanki do temperatury 60 stopni Celsjusza. Upłynniona tkanka tłuszczowa jest usuwana z organizmu.
  • dermapen lub Mezopen to zabieg wykorzystujący specjalny preparat, który podawany jest za pomocą specjalnego sprzętu. To właśnie one mechanicznie stymulują skórę, co pozwala osiągnąć całkiem zadowalające efekty.
  • mezoterapia igłowa – Jest to niechirurgiczny zabieg polegający na zastosowaniu odpowiednich aktywatorów i preparatów witaminowych wraz z odpowiednimi preparatami skórnymi, mający na celu regenerację, odmłodzenie i usunięcie cellulitu, największego kompleksu większości kobiet. Wykonując odpowiedni mikropiercing, możesz wyleczyć praktycznie każdą część ciała, widocznie ją zmieniając w ułamku czasu.
  • jonoforeza – Jest to metoda zabiegowa polegająca na umieszczeniu w danym miejscu specjalnych preparatów, mających na celu poprawę wyglądu i kondycji skóry. Tutaj wchłanianie samego preparatu jest bardzo szybkie, ponieważ odbywa się za pomocą prądu stałego. Jest krótkotrwały i jeśli w grę wchodzi usuwanie cellulitu, może dać bardzo satysfakcjonujące efekty w bardzo krótkim czasie.
  • velashape – to urządzenie i jednocześnie zabieg do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu. Wykorzystuje efekt działania światła i energii elektrycznej o wysokiej częstotliwości, dzięki czemu można uzyskać bardzo dobry efekt końcowy.

To, jaki zabieg na cellulit wybierzemy, zależy w dużej mierze od tego, jak duży jest problem. Niektórym wystarczy zwykły masaż z dopasowaną głowicą, innym potrzebny jest zabieg bardziej inwazyjny, ale o większej mocy. Nie warto decydować samemu, co wybrać, ale wybrać rozwiązanie zalecane przez lekarza medycyny estetycznej, to zagwarantuje, że dane rozwiązanie jest najlepsze i będziemy w stanie osiągnąć upragniony efekt.

Jesteśmy przekonani, że po wybraniu profesjonalnej kliniki jest to najważniejszy element, aby każda kobieta otrzymała taką fachową pomoc, porady i rozwiązania, aby już po bardzo krótkim czasie mogła cieszyć się naprawdę piękną twarzą bez konieczności ukrywania się. pod długie spódnice i spodnie, ale chętnie pokaże je w wielu letnich stylizacjach.