Tanio i dobrze. RTV z niższej półki cenowej

Planujesz zakup sprzętu RTV do domu, ale nie dysponujesz dużą gotówką?  A może chcesz po prostu znaleźć dobre artykuły do firmy, nie wydając przy tym majątku? Wbrew pozorom sprzęt RTV nie musi kosztować cię fortuny. Sprawdź, co najlepiej się sprawdzi jeśli nie marzy ci się sprzęt na grube tysiące, ale chcesz mieć funkcjonalną, dobrą elektronikę za rozsądne pieniądze. Zaczynamy!

Tanie nie musi być gorsze

Niezależnie od tego, jaki sprzęt chodzi ci po głowie – laptopy, telewizory czy gry na Xbox 360, dobrze jest rozeznać się w rynku aby podjąć dobrą decyzję podczas zakupu sprzętu. Pobuszuj w Internecie, rozejrzyj się po akcjach. Używany sprzęt niejednokrotnie jest w świetnym stanie!

Nie ufasz produktom z drugiej ręki? Możesz sprawdzić ofertę serwisów, które oferują często kody rabatowe online oraz zniżki okolicznościowe i sezonowe. Istnieją strony, które wciąż aktualizują swoją ofertę z kodami rabatowymi. Zaglądaj tam cyklicznie, a znajdziesz kupony na wiele cennych sprzętów. Dzięki codziennej obserwacji możesz zakupić pralkę lub tv w atrakcyjnej, promocyjnej cenie.

Zakupy online? Czemu nie

Jeśli nie lubisz kupować sprzętu elektronicznego przez internet, to powinieneś zapytać sam siebie jakie są twoje obawy. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że problematycznie się kojarzące zakupy będą atrakcyjniejsze i bardziej komfortowe niż te w sklepie stacjonarnym. To w sklepach internetowych otrzymasz więcej promocji i zniżek, a dodatkowo możesz wciąż trzymać rękę na pulsie i otrzymywać newsletter z promocjami. Większość sklepów online oferuje darmową dostawę prosto do domu. To  często przesyłki kurierskie, więc nie ma potrzeby długiego oczekiwania na produkt.

Tanie sprzęty ze wschodu

Mówisz „tanio”, myślisz „Chiny”? Faktycznie – wschód przoduje w produkcji sprzętu w dobrych cenach. Chcąc zaoszczędzić dużo pieniędzy powinieneś sprawdzić ofertę na Allieexpress. Ten serwis zakupowy, znany na całym świecie z wielu ciekawych ofert może cię zaskoczyć mnóstwem różnorodnych ofert, w tym na telefony komórkowe, sprzęt dvd czy playstation. Przesyłka twojego sprzętu RTV jest często darmowa, jednak nabywając tam sprzęt pamiętaj o długiej podróży zamówienia. Wielokrotnie paczki dochodzą do miejsca przeznaczenia bardzo późno – nawet po 2 miesiącach. Jeśli nie jest to dla ciebie duży minus, to warto uzbroić się w cierpliwość i nabyć sprzęt na chińskim portalu.

Im bliżej świąt, tym gorzej dla portfela

Podczas zakupów sprzętu warto pamiętać, żeby nie celować z zakupami w czas przedświąteczny, kiedy wszystkie ceny szybują w górę. Po świętach możesz upolować promocje, które cię mile zaskoczą. Sklepy bardzo często celowo podnoszą ceny przed świętami, kiedy popyt na produkty elektroniczne jest największy. Dlatego rozsądnie jest zaplanować zakupy wcześniej, a jeśli chcemy nabyć sprzęt RTV dla członka rodziny z okazji świąt – pomyśleć zawczasu i pospieszyć się z jego nabyciem.